Tłumacz przysięgły szwedzkiego Turek

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Turek to nasza propozycja, która opiewa na translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do kooperacji zachęcamy klientów prywatnych i przedsiębiorstwa. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi językowe cechuje wysoki poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Podejmujemy Wasze zlecenia przez cały tydzień. Nasz team reprezentują wysokiej klasy filolodzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Turek pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Turek 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Turek – miasto i gmina w województwie wielkopolskim, siedziba powiatu tureckiego oraz gminy wiejskiej Turek. Położony na Wysoczyźnie Tureckiej, nad rzeką Kiełbaską. Był miastem duchownym.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 26 955 mieszkańców. Miasto stanowi 1,74% powierzchni powiatu.

Turek jest drugim co do wielkości ośrodkiem przemysłowym Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Obecność złóż węgla brunatnego w pobliżu miasta zadecydowała o powstaniu Kopalni Węgla Brunatnego „Adamów” oraz Elektrowni „Adamów”, należącej do Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, który dostarcza ok. 8,5% wytwarzanej w Polsce energii elektrycznej.

Przez Turek przebiegają drogi krajowe nr 72 (Konin – Łódź – Rawa Mazowiecka) i nr 83 (Turek – Sieradz) oraz droga wojewódzka nr 470 (Kalisz – Kościelec).