Biuro tłumaczeń online

2016-03-19 Tlumacz

Biuro tłumaczeń online to jedna ze sfer działalności naszej firmy. Klientom z kraju, oferujemy tłumaczenia realizowane z wykorzystaniem globalnej sieci stron WWW. Do skorzystania z usług naszych tłumaczy zapraszamy firmy i osoby prywatne. Biuro tłumaczeń online realizuje na Państwa prośbę tłumaczenia z prawie 30 języków obcych w 80 kombinacjach. Wykonujemy wszystkie rodzaje przekładów pisemnych. Na Państwa życzenie wszystkie translacje wysyłane są na dowolny adres bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W ramach działalności przedsiębiorstwa możemy zaproponować Państwu następujące rodzaje translacji:

Biuro tłumaczeń online – oferta językowa

  • Tłumaczenia online z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i włoskiego – biuro tłumaczeń online w ramach swojej najpopularniejszej grupy sprzedażowej proponuje przekłady zwykłe, przysięgłe oraz specjalistyczne. Do grona naszych tłumaczy zaliczają się wybitni specjaliści językowi z wieloletnim doświadczeniem. Obok nich, członkami kadry są także native speakerzy gwarantujący poprawność dostarczanych tłumaczeń. W ofercie firmy znajdują się również usługi korektorskie oraz pisanie tekstów marketingowych w językach obcych. Zwieńczenie działalności stanowią zabiegi związane z obsługą klienta, które koordynują profesjonalnie przygotowani pracownicy administracyjni. Protlumaczenia.pl są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Do najczęściej wykonywanych przekładów należą: tłumaczenia dokumentów samochodowych online, zaświadczeń oraz aktów urodzenia i małżeństwa. Natomiast do firm wychodzimy z propozycją przekładów specjalistycznych takich jak przygotowanie instrukcji obsługi czy opisu zadanego procesu.
  • Tłumaczenia online z norweskiego, szwedzkiego, duńskiego i czeskiego – tłumacz online znajduje wśród Państwa nabywców na usługi translacyjne w drugiej z oferowanych grup tłumaczeniowych. Wśród osób prywatnych wzrost zapotrzebowania na tego rodzaju tłumaczenia online, wiąże się ze zwiększoną liczbą osób wyjeżdżających zagranice. Protlumaczenia.pl są okazją do zlecenia przekładów bez potrzeby opuszczania miejsca wykonywania Państwa działalności gospodarczej. Nasi tłumacze przysięgli online bez trudu podołają rzucanym wyzwaniom.
  • Tłumaczenia online z czeskiego, holenderskiego oraz słowackiego i bułgarskiego – tłumacz online jest także dostawcą usług językowych z trzeciej grupy tłumaczeniowej. Nowoczesny biznes wymaga od uczestników gry rynkowej transgranicznego przeniku technologii. Jego konsekwencją są potrzeby związane z tłumaczeniami. Wyrazem działalności naszego biura tłumaczeń są natomiast fachowe realizacje przydzielanych przez Państwa zadań.
Biuro tłumaczeń online - oferta językowa
Biuro tłumaczeń online – oferta językowa