Tłumacz przysięgły szwedzkiego Swarzędz

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Swarzędz to nasza propozycja, która opiewa na translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Działamy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi językowe cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Podejmujemy Wasze zlecenia przez cały tydzień. Nasz team tworzą znanej klasy filolodzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Swarzędz pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Swarzędz 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Swarzędz (niem. Schwersenz) – miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie poznańskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Swarzędz. Położone nad Jeziorem Swarzędzkim, ok. 10 km od centrum Poznania. Jest siedzibą największej i najgęściej zaludnionej gminy wchodzącej w skład aglomeracji poznańskiej.

Według danych GUS z 31 grudnia 2017 miasto miało 30 739 mieszkańców. Jest dziewiątym co do liczby mieszkańców w woj. wielkopolskim i ma jedną z największych gęstości zaludnienia spośród polskich miast (3730 osób/km² – czwarta lokata w kraju, za Świętochłowicami oraz podwarszawskimi: Piastowem i Legionowem). Jest także siódmym co do wielkości miastem w Polsce niebędącym siedzibą powiatu.

Dawniej jeden z ośrodków włókienniczych Wielkopolski, obecnie miejsce prosperowania bardzo wielu warsztatów stolarskich, tapicerskich i meblowych.