Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sanok

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sanok to nasza propozycja, która opiewa na przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do kooperacji zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Działamy za pośrednictwem Internetu na terenie całej Polski. Usługi językowe wyróżnia wysoki poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasz team tworzą znanej klasy filolodzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sanok pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sanok 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Sanok (także: Królewskie Wolne Miasto Sanok) – miasto powiatowe w Polsce w województwie podkarpackim. Położone w dolinie Sanu, w Kotlinie Sanockiej, w Euroregionie Karpackim. Wchodzi w skład powiatu sanockiego, jest także siedzibą gminy wiejskiej Sanok, jednak do niej nie należy.

Sanok jest jednym z najdalej wysuniętych na południowy wschód ośrodków miejskich Polski, z rozwiniętym przemysłem chemicznym. Powiat sanocki wraz z krośnieńskim jest jednym z najstarszych ośrodków górnictwa naftowego na świecie, rafineria oraz kopalnie ropy naftowej istniały tu przed rokiem 1884. Odbywają się tu imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe o charakterze krajowym i europejskim. Patronem miasta jest Archanioł Michał, a od roku 2006 również św. Zygmunt Gorazdowski.

Muzeum Historyczne w Sanoku

4 reviews

Museums, Landmarks & Historical Buildings
+48134630609
ul. Zamkowa 2, 38-500 Sanok, Poland
Stary Kredens

2 reviews

Polish
+48797317279
Plac Świętego Michała 4, 38-500 Sanok, Poland
Wyszynk Sanocki – Zakład Gastronomiczny

1 review

Polish
+48888204666
ul. Rynek 7, 38-500 Sanok, Poland