Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sanok

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sanok to nasza oferta, która opiewa na przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zachęcamy osoby fizyczne i firmy. Działamy za pośrednictwem Internetu na terenie całej Polski. Usługi lingwistyczne wyróżnia niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Nasz team tworzą wysokiej klasy specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sanok pomoże swoim klientom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sanok 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Sanok (także: Królewskie Wolne Miasto Sanok) – miasto powiatowe w Polsce w województwie podkarpackim. Położone w dolinie Sanu, w Kotlinie Sanockiej, w Euroregionie Karpackim. Wchodzi w skład powiatu sanockiego, jest także siedzibą gminy wiejskiej Sanok, jednak do niej nie należy.

W latach 1975–1998 Sanok należał do województwa krośnieńskiego.

Sanok jest jednym z najdalej wysuniętych na południowy wschód ośrodków miejskich Polski, z rozwiniętym przemysłem chemicznym. Powiat sanocki wraz z krośnieńskim jest jednym z najstarszych ośrodków górnictwa naftowego na świecie, rafineria oraz kopalnie ropy naftowej istniały tu przed rokiem 1884. Odbywają się tu imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe o charakterze krajowym i europejskim. Patronem miasta jest Archanioł Michał, a od roku 2006 również św. Zygmunt Gorazdowski.