Tłumacz przysięgły szwedzkiego Pruszcz Gdański

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Pruszcz Gdański to nasza oferta, która opiewa na translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do kooperacji zachęcamy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Działamy w sposób zdalny na terenie całego kraju. Usługi językowe cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i niskie ceny. Przyjmujemy Wasze zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasz team tworzą wysokiej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Pruszcz Gdański pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Pruszcz Gdański 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Pruszcz Gdański (niem. Praust, kasz. Pruszcz, Pruszcz Gduńsczi) – miasto w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim (siedziba starostwa), nad rzeką Radunią, należące do aglomeracji trójmiejskiej, przylega od południa do Gdańska.

Pruszcz Gdański leży przy wylocie z Gdańska drogi krajowej nr 91 oraz głównej linii kolejowej do Warszawy. Na południe od miasta rozpoczyna się obwodnica trójmiejska, a niedaleko tego miejsca znajduje się także węzeł drogowy Pruszcz Gdański (dawniej Rusocin), stanowiący początek autostrady A1.

Według danych z 1 stycznia 2018 Pruszcz Gdański liczył 30 468 mieszkańców.