Tłumacz przysięgły szwedzkiego Kielce

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Kielce to nasza propozycja, która opiewa na przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do kooperacji zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Działamy za pośrednictwem Internetu na terenie całego kraju. Usługi językowe cechuje wysoki poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez cały tydzień. Nasze biuro reprezentują znanej klasy filolodzy z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Kielce pomoże swoim odbiorcom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Kielce 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Kielce – miasto na prawach powiatu w środkowo-wschodniej Polsce, stolica województwa świętokrzyskiego. Położone w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą, historycznie w Małopolsce. Centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej, stanowi regionalne centrum gospodarcze, naukowe, kulturalne oraz wystawienniczo-targowe.

Według danych GUS z 31 grudnia 2018 roku miasto zamieszkuje 195 774 mieszkańców.

Kielce uzyskały lokację miejską przed 1259 rokiem. W ostatniej ćwierci XVI wieku położone były w powiecie chęcińskim województwa sandomierskiego, były własnością biskupstwa krakowskiego.

Choco Obsession

3 reviews

Cafes, Coffee & Tea
+48413446677
ul. św. Leonarda 15, 25-311 Kielce, Poland
Rezerwat Kadzielnia

3 reviews

Parks
Al. Legionów, Kielce, Poland
Monte Carlo

3 reviews

Polish, Food
+48413431640
Paderewskiego 20, 25-004 Kielce, Poland