Tłumacz przysięgły szwedzkiego Gorzów Wielkopolski

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Gorzów Wielkopolski to nasza propozycja, która obejmuje translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do kooperacji zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi językowe cechuje wysoki poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasz team reprezentują znanej klasy filolodzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Gorzów Wielkopolski pomoże swoim odbiorcom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Gorzów Wielkopolski 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Gorzów Wielkopolski (niem. Landsberg an der Warthe) – miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, siedziba wojewody lubuskiego oraz zespolonej administracji rządowej na terenie województwa lubuskiego. Gorzów Wielkopolski położony jest nad Wartą. Gorzów Wielkopolski wraz z 24 gminami i 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiatem województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską zamieszkałą przez ponad 400 000 mieszkańców.

Według danych z 2017 miasto miało 124 295 mieszkańców, co lokuje je na 29. pozycji w kraju pod względem liczby ludności.