Wirtualne tłumaczenia szwedzkiego

2016-12-05 Tlumacz

Wirtualne tłumaczenia szwedzkiego to nasza oferta w zakresie przekładów polsko szwedzkich i szwedzko polskich. Do kooperacji w omawianej grupie translacji zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Nasze biuro tłumaczeń szwedzkiego powstało w 2012 roku.

Od początku istnienia dostarczamy Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach.  Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość związaną z potrzebą uzyskania wyceny odpowiemy przed upływem 1 doby. Wśród wielu sposobów na dostarczenie tłumaczeń do naszego przedsiębiorstwa, prym wiodą przede wszystkim:

Wirtualne tłumaczenia szwedzkiego

  1. Przesłanie dokumentów za pośrednictwem maila – wirtualne tłumaczenia szwedzkiego przyjmują skany Państwa dokumentów, wysłane za pomocą wiadomości elektronicznej. Maile można do nas wysyłać przez cały tydzień. Aby uzyskać akces do usług tłumaczy przysięgłych szwedzkiego, wystarczy sprowadzić dokumenty do jednego z popularnych formatów.  Nasi konsultanci określą koszt wykonania Państwa zleceń i za wspomnianą czynność nie naliczą opłaty. W przypadku zleceń o większej objętości udzielimy Państwu rabatów oraz obniżymy cenę naszych usług.
  2. Przywiezienie dokumentów do jednego z naszych oddziałów – wirtualne tłumaczenia szwedzkiego posiadają wymiar materialny. Nasza firma posiada 3 oddziały zlokalizowane na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego. Protlumaczenia.pl zlokalizowane są na terenie Bydgoszczy, Świecia oraz Grudziądza. Naszym serwisem, objęty jest znaczny obszar terytorialny. Bezpośrednią sposobność do odwiedzin naszych biur posiada prawie 500 000 mieszkańców.
  3. Sprowadzenie tłumaczeń do postaci mmsa – wirtualne tłumaczenia szwedzkiego, zdają sobie sprawę, że zrobienie zdjęcia dokumenty oraz jego wysyłka za pomocą mms’a może być „ostatnią deską ratunku” w sytuacjach kryzysowych. Nie zignorujemy więc zleceń wysłanych do nas w tej postaci.
  4. Wysyłka dokumentów za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich – wirtualne tłumaczenia szwedzkiego korzystają również z tradycyjnych form korespondencji.  Tym samym zachęcamy Państwa do przesłania dokumentów w formie fizycznej. Adres naszego biura tłumaczeń znajduje się w zakładce kontakt. Biuro tłumaczeń szwedzkiego przygotowane translacje odeśle w ustalony wcześniej sposób. Taka forma realizacji tłumaczeń jest doskonałą alternatywą, dla osób nie posiadających skanera.
apps 1783953 960 720 - Wirtualne tłumaczenia szwedzkiego
Wirtualne tłumaczenia szwedzkiego