Tłumaczenie tekstu szwedzkiego na polski

2016-05-05 Tlumacz

Tłumaczenie tekstu szwedzkiego na polski i odwrotnie to jedna z ofert naszego biura tłumaczeń online. Klientom z całego kraju oferujemy serwis tłumaczeniowy obejmujący poza językiem szwedzkim, także: angielski, niemiecki, rosyjski, czeski oraz niderlandzki.

Ze względu na posiadane atrybuty tłumaczenie tekstu szwedzkiego na polski odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do najczęściej wykonywanych translacji należą przede wszystkim:

Tłumaczenie tekstu szwedzkiego na polski 

  • Przekłady instrukcji obsługi – tłumaczenie szwedzkiego na polski w zakresie translacji technicznych jest rozliczane w oparciu o limit 1800 znaków ze spacjami. Do grona specjalistów stanowiących trzon naszego biura należą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej. Specjalizujemy się w przekładach z ponad 50 różnych branż. Wszystkie zrealizowane zlecenia są nienaganne pod względem edycyjnym. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorców z Polski oraz zagranicy.
  • Przekłady dokumentów samochodowych – translacje tekstu szwedzkiego na polski ma swój wymiar również w przekładach dokumentów samochodowych. Nasze biuro tłumaczeń szwedzkiego jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do przesyłania nam wersji elektronicznych Państwa szwedzkich dowodów rejestracyjnych i umów zakupu pojazdów. Każdy z dokumentów wycenimy w czasie krótszym niż 24 godziny. Z uwagi na standardowy charakter dokumentów czas ich translacji nie przekracza 24 godzin.
  • Przekłady opisów produktów – przekłady tekstu szwedzkiego na polski ma również swoje odzwierciedlenie w przekładach opisów produktów. Tego rodzaju tłumaczenia szwedzkiego realizuje się z reguły na potrzeby sklepów Internetowych oraz tradycyjnych wymiarów handlu. Do kooperacji z biurem zapraszamy przedsiębiorstwa z sektora IT oferujące platformy e – commerce oraz klientów bezpośrednio zainteresowanych podbojem rynków skandynawskich.
  • Przekłady zwykłe o charakterze informacyjnym – przekłady szwedzkiego na polski może mieć charakter poglądowy. Wówczas nie są wymagane specjalne obostrzenia , co do przyjętej formy przekładu. Translacjom polsko szwedzkim podlegają najczęściej otrzymywane pisma, korespondencja osobista oraz firmowa. Podobnie jak w przypadku przekładów instrukcji obsługi przyjęty limit znaków ze spacjami wynosi 1800. Protlumaczenia.pl w ramach świadczonego serwisu odpowiedzą w Państwa imieniu na listy wymagające reakcji.
stockholm 1824368 960 720 - Tłumaczenie tekstu szwedzkiego na polski
Tłumaczenie tekstu szwedzkiego na polski