Tłumaczenia szwedzkich dokumentów

2016-04-11 Tlumacz

Tłumaczenia szwedzkich dokumentów są jedną z propozycji biura tłumaczeń online Protlumaczenia.pl. Skorzystanie z usług specjalistów językowych jest możliwe w biurach stacjonarnych zlokalizowanych w Bydgoszczy, Świeciu oraz Grudziądzu a także w Internecie. Dla potrzeb klientów z całego kraju opracowaliśmy przejrzyste procedury postępowania z dokumentami, które musicie Państwo przygotować. Tłumaczenia przysięgłe szwedzkiego odbywają się w kilku prostych krokach przedstawionych poniżej:

Tłumaczenia szwedzkich dokumentów – procedury

  1. Upewnij się, co do zakresu tłumaczenia – tłumaczenia szwedzkich dokumentów tyczą się wielu rozmaitych dziedzin. Warto przed zleceniem przekładu pisemnego upewnić się co do koniecznego zakresu zlecanych prac. Jednym z istotnych kryteriów jest również stan dokumentów. Papiery, które muszą być poddane translacji powinny być czytelne. Po wybraniu odpowiednich dokumentów można przejść do następnego kroku.
  2. Sprowadź dokumenty do postaci elektronicznej – tłumaczenia szwedzkich dokumentów należy zeskanować i przesłać na nasz adres poczty elektronicznej (admin@grudziadz24h.eu). Pliki muszą być zapisane w jednym z popularnych formatów takich jak: jpeg, pdf, tiff czy png. Dokumenty wielo stronnicowe warto ponumerować lub zapisać jako jeden pdf. W przypadku wątpliwości odnośnie poprawnego przygotowania skanów prosimy o kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta (501 32 7777).
  3. Poczekaj na bezpłatną wycenę – tłumaczenia szwedzkich dokumentów są wyceniane w oparciu o oprogramowanie do sczytywania tekstów. Dzięki zastosowaniu technik informatycznych posiadamy możliwość określenia kosztów zlecenia w oparciu o faktyczną ilość znaków. Na każdego maila z zapytaniem odpowiadamy w czasie krótszym niż 1 doba. Dla zleceń o wysokim priorytecie i dużej pilności prosimy wysyłkę dokumentów poprzedzić stosownym telefonem, lub zaznaczyć wszelkie obostrzenia w treści maila.
  4. Płatności online – w przypadku zdecydowania się na tłumaczenia szwedzkich dokumentów realizowane przez Protlumaczenia.pl, za nasze usługi można zapłacić online. Wraz z wyceną wysyłamy do naszych klientów numer konta z prośbą o wpłatę należności. Po dokonaniu opłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu. Za realizowane przez nas usługi wystawiamy faktury.
  5. Bezpłatna dostawa – tłumaczenia szwedzkich dokumentów wysyłane są do dowolnego miejsca w Europie, bez ponoszenia z Państwa strony dodatkowych kosztów. Dostawy realizuje Poczta Polska lub prywatne firmy kurierskie. W większości przypadków standardowe tłumaczenia polsko szwedzkie u klientów docelowych znajdą się następnego dnia roboczego (dotyczy tłumaczeń potwierdzonych do godziny 11:00).
Tłumaczenia szwedzkich dokumentów – procedury
Tłumaczenia szwedzkich dokumentów – procedury