Tłumacz przysięgły szwedzkiego Zamość

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Zamość to nasza oferta, która obejmuje translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Działamy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi językowe cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i niskie ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Nasz team tworzą wysokiej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Zamość pomoże swoim klientom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Zamość 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Zamość (łac. Zamoscia, ukr. Замостя, ros. Замость (Замостье), jid. ‏זאמאשטש‎) – miasto na prawach powiatu w Polsce w południowej części województwa lubelskiego, siedziba władz powiatu zamojskiego i gminy Zamość. Jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa, a zwłaszcza Zamojszczyzny. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”. Pod względem liczby ludności zajmuje w województwie 2. miejsce (63 511 mieszkańców), natomiast pod względem powierzchni plasuje się na 10. miejscu. W 1992 r. zamojskie Stare Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Zamość leży na historycznej Rusi Czerwonej, w dawnej ziemi chełmskiej. Prywatne miasto szlacheckie, założone w oparciu o prawo lokacyjne w 1580 roku, położone było w XVI wieku w województwie ruskim.