Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wyszków

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wyszków to nasza oferta, która opiewa na translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zachęcamy klientów prywatnych i przedsiębiorstwa. Działamy za pośrednictwem Internetu na terenie całego kraju. Usługi językowe cechuje wysoki poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Wasze zlecenia przez 365 dni w roku. Nasz team tworzą znanej klasy specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wyszków pomoże swoim klientom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wyszków 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Wyszków – miasto w woj. mazowieckim, w powiecie wyszkowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Wyszków. Był miastem duchownym.

Prywatne miasto duchowne Wyszkowo położone było w drugiej połowie XVI wieku w powiecie kamienieckim ziemi nurskiej województwa mazowieckiego. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa ostrołęckiego.

Według danych z 31 grudnia 2012 r. miasto liczyło 27 309 mieszkańców.

Miasto jest położone nad Bugiem na skraju Międzyrzecza Łomżyńskiego i Doliny Dolnego Bugu, w pobliżu Puszczy Białej i Kamienieckiej, 55 km na północny wschód od Warszawy, przy drodze krajowej nr 8 Warszawa – Białystok.