Tłumacz przysięgły szwedzkiego Włocławek

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Włocławek to nasza oferta, która opiewa na przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do kooperacji zachęcamy klientów prywatnych i przedsiębiorstwa. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całego kraju. Usługi językowe wyróżnia wysoki poziom merytoryczny i niskie ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Nasze biuro reprezentują znanej klasy specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Włocławek pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Włocławek 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Włocławek (łac. Vladislavia, niem. Leslau) – miasto w centralnej Polsce, na prawach powiatu. Trzecie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą, przy ujściu Zgłowiączki. Jest siedzibą powiatu włocławskiego i historyczną stolicą Kujaw. Należy do najstarszych miast w Polsce. Jest jednym z największych ośrodków administracyjnych i gospodarczych w regionie, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą kulturalną i sportową. Zaletą miasta jest położenie w centralnej części kraju, przez którą przebiega droga krajowa nr 91 oraz linia kolejowa nr 18. Niedaleko miasta przebiega również autostrada A1, z którą miasto skomunikowane jest przez dwa węzły autostradowe. 15 km od granicy miasta znajduje się trzeci węzeł autostradowy (Kowal). Przez Włocławek przebiega międzynarodowa droga wodna E40 (Morze Bałtyckie-Morze Czarne). Miasto jest siedzibą kurii diecezji włocławskiej.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku populacja Włocławka wynosiła 110 287 mieszkańców.

Miasto biskupów włocławskich, położone było w 1785 roku w powiecie brzeskokujawskim województwa brzeskokujawskiego. W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa włocławskiego.