Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wieluń

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wieluń to nasza propozycja, która obejmuje przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zachęcamy osoby fizyczne i firmy. Naszych odbiorców obsługujemy za pośrednictwem Internetu na terenie całego kraju. Usługi lingwistyczne cechuje wysoki poziom merytoryczny i niskie ceny. Przyjmujemy Wasze zlecenia przez cały tydzień. Nasze biuro reprezentują znanej klasy filolodzy z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wieluń pomoże swoim klientom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wieluń 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Wieluń (łac. Velun, ros. Велюнь, jid. ‏וויעלון‎, cz. Věluň) – miasto w woj. łódzkim, na krańcu Wyżyny Wieluńskiej, siedziba powiatu wieluńskiego oraz gminy Wieluń.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie wieluńskim w powiecie wieluńskim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku. Miejsce obrad sejmików ziemskich ziemi wieluńskiej z powiatem ostrzeszowskim od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku.
Wieluń uzyskał prawo składu w 1444 roku. Jest także często uważany za miejsce wybuchu II wojny światowej. Niekiedy nazywany polską Guernicą w związku z bestialstwem Luftwaffe wobec ludności cywilnej podczas nalotów bombowych 1 września 1939.

1 stycznia 2017 miasto liczyło 22 973 mieszkańców.