Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wałbrzych

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wałbrzych to nasza oferta, która opiewa na przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Działamy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi lingwistyczne cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i niskie ceny. Podejmujemy Wasze zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasz team tworzą wysokiej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wałbrzych pomoże swoim klientom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Wałbrzych 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Wałbrzych (niem. Waldenburg, śl-niem. Walmbrig, Walmbrich, cz. Valdenburk, Valbřich) – miasto na prawach powiatu na południowym zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim nad Pełcznicą. Miasto leży na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych w pasmie Gór Wałbrzyskich.
Historycznie na Dolnym Śląsku.

Siedziba powiatu wałbrzyskiego i główne miasto aglomeracji wałbrzyskiej. Dawna siedziba władz województwa wałbrzyskiego.

Wałbrzych jest ośrodkiem przemysłowym, akademickim i naukowym Polskiej Akademii Nauk, miastem o funkcjach przemysłowo-handlowo-usługowych z rozwijającymi się funkcjami ośrodka turystycznego. Dawniej bardzo ważnym i potężnym ośrodkiem przemysłowym Dolnego Śląska.

Według danych z 31 grudnia 2017 roku miasto zamieszkiwało 113621 osób.