Tłumacz przysięgły szwedzkiego Tarnobrzeg

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Tarnobrzeg to nasza propozycja, która obejmuje translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy klientów prywatnych i przedsiębiorstwa. Działamy w sposób zdalny na terenie całego kraju. Usługi językowe cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Nasze biuro reprezentują wysokiej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Tarnobrzeg pomoże swoim klientom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Tarnobrzeg 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Tarnobrzeg – miasto w Polsce, na prawach powiatu, położone w województwie podkarpackim. Siedziba władz powiatu tarnobrzeskiego w latach 1867–1975 oraz od 1999. Siedziba władz województwa tarnobrzeskiego w latach 1975–1998. W latach 1973–1976 miasto było siedzibą gminy wiejskiej Tarnobrzeg. Do początku lat 90. XX wieku największy w Polsce ośrodek wydobycia i przetwórstwa siarki.

Według danych GUS z 31 grudnia 2019 roku Tarnobrzeg liczył 46 745 mieszkańców.

Tarnobrzeg uzyskał lokację miejską w 1593 roku, ale nie została ona zrealizowana, ponowne nadanie praw miejskich przed 1681 rokiem.