Tłumacz przysięgły szwedzkiego Świebodzin

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Świebodzin to nasza propozycja, która opiewa na translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do kooperacji zachęcamy osoby fizyczne i firmy. Działamy za pośrednictwem Internetu na terenie całego kraju. Usługi lingwistyczne wyróżnia niezachwiany poziom merytoryczny i niskie ceny. Przyjmujemy Wasze zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasze biuro reprezentują znanej klasy filolodzy z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Świebodzin pomoże swoim klientom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Świebodzin 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Świebodzin (niem. Schwiebus) – miasto w woj. lubuskim, siedziba powiatu świebodzińskiego i gminy miejsko-wiejskiej Świebodzin, na Pojezierzu Łagowskim. Według danych z 1 stycznia 2018 Świebodzin liczył 21 954 mieszkańców.

Dawny gród słowiański, wzmiankowany po raz pierwszy w dokumencie z 1302 roku.

Krzyżują się tutaj droga ekspresowa nr 3 i droga krajowa nr 92.

W Świebodzinie znajduje się Figura Chrystusa Króla, która w latach 2010–2011 była najwyższym posągiem Chrystusa na świecie.

Istnieją tu także zakłady urządzeń termotechnicznych, rozwija się przemysł meblarski, odzieżowy i spożywczy. W Świebodzinie funkcjonuje jeden z najstarszych ośrodków ortopedycznych – Lubuskie Centrum Ortopedii.

Restauracja Mimoza

1 review

Cafes, Breakfast & Brunch, Coffee & Tea
+48684751400
pl. Jana Pawła II 2, 66-200 Świebodzin, Poland
Pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie

5 reviews

Landmarks & Historical Buildings
ul. Sulechowska, 66-200 Świebodzin, Poland
Międzyrzecki Rejon Umocniony Mru

5 reviews

Landmarks & Historical Buildings
+48957419999
ul. Pniewo 1, 66-300 Międzyrzecz, Poland