Tłumacz przysięgły szwedzkiego Świdnik

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Świdnik to nasza oferta, która obejmuje przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do kooperacji zachęcamy klientów prywatnych i firmy. Pracujemy za pośrednictwem Internetu na terenie całego kraju. Usługi językowe cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Nasz team reprezentują wysokiej klasy specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Świdnik pomoże swoim odbiorcom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Świdnik 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Świdnik – miasto we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim. 31 marca 2011 miał 40 710 mieszkańców.

W 1786 roku Świdnik był wsią królewską w powiecie lubelskim województwa lubelskiego. Prawa miejskie uzyskał w 1954.

Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. W Świdniku zlokalizowany jest port lotniczy Lublin.