Tłumacz przysięgły szwedzkiego Suwałki

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Suwałki to nasza oferta, która opiewa na translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do kooperacji zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całego kraju. Usługi językowe wyróżnia niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasze biuro reprezentują wysokiej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Suwałki pomoże swoim klientom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Suwałki 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Suwałki (ros. Сувалки, biał. Сувалкі, jid. ‏סואוואַלק‎, lit. Suvalkai, żmudzki Sovalkā) – miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce w województwie podlaskim, położone nad rzeką Czarna Hańcza. Siedziba władz powiatu suwalskiego.

W latach 1975–1998 siedziba władz województwa suwalskiego. Drugi co do wielkości ośrodek województwa podlaskiego oraz centrum kulturalne polskiej Suwalszczyzny. Jednocześnie największe miasto całej historycznej Suwalszczyzny i największe miasto we współczesnej Polsce na ziemiach, które w okresie od 1569 do 1795 r. w ramach Rzeczypospolitej Obojga Narodów wchodziły w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego. Miasto duchowne położone było w końcu XVIII wieku w powiecie grodzieńskim województwa trockiego.