Tłumacz przysięgły szwedzkiego Starachowice

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Starachowice to nasza propozycja, która obejmuje przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do kooperacji zachęcamy osoby fizyczne i firmy. Naszych odbiorców obsługujemy za pośrednictwem Internetu na terenie całej Polski. Usługi lingwistyczne cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Wasze zlecenia przez cały tydzień. Nasz team reprezentują wysokiej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Starachowice pomoże swoim klientom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Starachowice 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Starachowice (w latach 1939–1949 Starachowice-Wierzbnik) – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim, siedziba powiatu starachowickiego.

Położone na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Leży w dolinie rzeki Kamiennej i jest otoczone rozległymi lasami – pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej.

Do 1954 roku siedziba wiejskiej gminy Styków. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa kieleckiego. Według danych z 31 grudnia 2016 miasto miało 49 184 mieszkańców

Siedziba utworzonej w 1997 roku Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice”, która na terenie miasta obejmuje obszar 168 ha i jest zagospodarowana w blisko 90%.

Starachowice leżą w historycznej ziemi sandomierskiej Małopolski, część miasta położona na północ od Kamiennej należy także do ziemi radomskiej.