Tłumacz przysięgły szwedzkiego Środa Wielkopolska

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Środa Wielkopolska to nasza oferta, która opiewa na przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do kooperacji zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi lingwistyczne wyróżnia wysoki poziom merytoryczny i niskie ceny. Przyjmujemy Wasze zlecenia przez 365 dni w roku. Nasze biuro tworzą wysokiej klasy specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Środa Wielkopolska pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Środa Wielkopolska 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Środa Wielkopolska (do 1968 Środa; niem. Schroda, Neumarkt) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie średzkim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Środa Wielkopolska, lokalny węzeł komunikacyjny i ośrodek usługowo-przemysłowy.

Była miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należała do starostwa średzkiego, pod koniec XVI wieku leżała w powiecie pyzdrskim województwa kaliskiego. Miejsce obrad sejmików ziemskich województwa poznańskiego i województwa kaliskiego od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku.

Według danych z 31 marca 2011 miasto liczyło 22 325 mieszkańców.