Tłumacz przysięgły szwedzkiego Śrem

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Śrem to nasza oferta, która opiewa na przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do kooperacji zachęcamy klientów prywatnych i firmy. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całego kraju. Usługi lingwistyczne cechuje wysoki poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Wasze zlecenia przez 365 dni w roku. Nasz team reprezentują znanej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Śrem pomoże swoim klientom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Śrem 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Śrem (niem. Schrimm) – miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie śremskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Śrem, jedno z najstarszych miast w Polsce. Położone w kolanie Warty w Kotlinie Śremskiej. Śrem jest lokalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym, a także węzłem drogowym przy szosie Poznań-Rawicz, z miasta prowadzą drogi do Wrześni, Leszna, Głuchowa i Czempinia.
W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. poznańskiego.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa śremskiego, pod koniec XVI wieku leżał w powiecie kościańskim województwa poznańskiego.

Według danych z 30 czerwca 2016 miasto liczyło 29 979 mieszkańców.

Miasto stanowi centrum administracyjne powiatu – znajdują się tam m.in. starostwo, sąd rejonowy, prokuratura rejonowa, komenda powiatowa Policji i Państwowej Straży Pożarnej.