Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sochaczew

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sochaczew to nasza oferta, która opiewa na translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Naszych odbiorców obsługujemy w sposób zdalny na terenie całego kraju. Usługi lingwistyczne cechuje wysoki poziom merytoryczny i niskie ceny. Podejmujemy Wasze zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasze biuro reprezentują wysokiej klasy filolodzy z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sochaczew pomoże swoim odbiorcom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sochaczew 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Sochaczew – miasto w centralnej Polsce, w województwie mazowieckim, siedziba powiatu sochaczewskiego, nad rzeką Bzurą ,Utratą i Pisia.

Do 1954 r. siedziba wiejskich gmin Chodaków i Kozłów Biskupi. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa skierniewickiego. Jest stolicą powiatu sochaczewskiego oraz siedzibą władz gminy wiejskiej Sochaczew.

Jest jednym z najstarszych miast mazowieckich. Domniemane miejsce śmierci Bolesława Krzywoustego. Założony przed 1368 rokiem, potwierdzenie i rozszerzenie praw uzyskał w 1476 roku. Sochaczew był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie sochaczewskim w ziemi sochaczewskiej województwa rawskiego w 1792 roku. Miejsce obrad sejmików ziemskich ziemi sochaczewskiej od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku. Miejsce popisów szlachty województwa rawskiego I Rzeczypospolitej.

Według danych z 2017 r. miasto miało 36 790 mieszkańców.

Sochaczew należy do Związku Miast Polskich.