Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sieradz

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sieradz to nasza oferta, która obejmuje przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Działamy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi językowe wyróżnia niezachwiany poziom merytoryczny i niskie ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasz team tworzą znanej klasy filolodzy z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sieradz pomoże swoim klientom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Sieradz 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Sieradz – miasto w środkowej Polsce, w województwie łódzkim, w powiecie sieradzkim, położone na Nizinie Południowowielkopolskiej, nad Wartą, w Kotlinie Sieradzkiej. Przez Sieradz biegną drogi krajowe: nr 12, S8 i nr 83 oraz linia kolejowa nr 14. Od XIV w. do II rozbioru Polski oraz w latach 1975–1998 Sieradz był stolicą województwa sieradzkiego. Sieradz jest ważnym węzłem drogowym i ośrodkiem kulturalno-gospodarczym województwa łódzkiego.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie sieradzkim w powiecie sieradzkim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku. Miejsce obrad sejmików deputackich województwa sieradzkiego od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 42 120 mieszkańców.