Tłumacz przysięgły szwedzkiego Rumia

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Rumia to nasza oferta, która obejmuje translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi lingwistyczne cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i niskie ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasze biuro reprezentują znanej klasy filolodzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Rumia pomoże swoim klientom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Rumia 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Rumia (kaszb. Rëmiô, niem. Rahmel) – miasto w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim nad Zagórską Strugą. Z miastami Wejherowem i Redą tworzy zespół trzech miast zwany Małym Trójmiastem Kaszubskim. W latach 1945–1975 miasto administracyjnie należało do tak zwanego dużego województwa gdańskiego, a w latach 1975–1998 do tak zwanego małego województwa gdańskiego.

Według danych z 1 stycznia 2018 Rumia liczyła 48 632 mieszkańców. Jest największym polskim miastem nie będącym siedzibą powiatu.