Tłumacz przysięgły szwedzkiego Racibórz

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Racibórz to nasza oferta, która obejmuje przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zachęcamy klientów prywatnych i firmy. Pracujemy za pośrednictwem Internetu na terenie całego kraju. Usługi językowe cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Podejmujemy Wasze zlecenia przez cały tydzień. Nasz team tworzą wysokiej klasy filolodzy z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Racibórz pomoże swoim klientom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Racibórz 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Racibórz (niem. Ratibor, dś. Rattebor, cz. Ratiboř, śl. Racibůrz) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim; siedziba władz powiatu raciborskiego.

Racibórz jest obok Opola jedną z historycznych stolic Górnego Śląska, gdzie rezydowali książęta opolsko-raciborscy. Do dzisiaj zachowało się wiele cennych zabytków, m.in. kaplica zamkowa pw. św. Tomasza Kantuaryjskiego, zwana perłą gotyku śląskiego. Miasto jako pierwsze w Polsce i Europie otrzymało certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Według danych z 31 grudnia 2017 r. miasto miało 55 189 mieszkańców.