Tłumacz przysięgły szwedzkiego Oświęcim

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Oświęcim to nasza oferta, która opiewa na przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zachęcamy klientów prywatnych i firmy. Naszych odbiorców obsługujemy za pośrednictwem Internetu na terenie całej Polski. Usługi językowe wyróżnia wysoki poziom merytoryczny i niskie ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Nasz team tworzą znanej klasy specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Oświęcim pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Oświęcim 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Oświęcim (niem. Auschwitz, jid. ‏אָשפּיצין‎ Oszpicin, romski Auszwica) – miasto w województwie małopolskim, siedziba władz powiatu oświęcimskiego i dwóch gmin – miejskiej (miasto Oświęcim) oraz gminy wiejskiej Oświęcim (okoliczne sołectwa bez samego miasta).

Było miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto królewskie starostwa oświęcimskiego w powiecie śląskim województwa krakowskiego w końcu XVI wieku.

Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 40 324 mieszkańców, co plasowało je na czwartym miejscu wśród miast województwa małopolskiego.