Tłumacz przysięgły szwedzkiego Ostrów Wielkopolski

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Ostrów Wielkopolski to nasza oferta, która opiewa na translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Naszych odbiorców obsługujemy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi lingwistyczne cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasz team tworzą wysokiej klasy filolodzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Ostrów Wielkopolski pomoże swoim klientom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Ostrów Wielkopolski 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Ostrów Wielkopolski (dawniej Ostrowo, Ostrów Kaliski, w latach 1919–1920 Ostrów, łac. Ostrovia, niem. Ostrowo) – miasto w Polsce w województwie wielkopolskim, na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Ołobokiem, w Kaliskiem, jeden z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego, siedziba powiatu ostrowskiego i gminy wiejskiej Ostrów Wielkopolski.

Według danych Urzędu Miejskiego z 31 grudnia 2019 roku miasto liczyło 69 172 mieszkańców.

Patronem miasta jest św. Stanisław ze Szczepanowa. Od 1993 obchodzone 10 listopada jest Święto Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w rocznicę wydarzeń tzw. Republiki Ostrowskiej.