Tłumacz przysięgły szwedzkiego Nowa Sól

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Nowa Sól to nasza oferta, która obejmuje przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Działamy w sposób zdalny na terenie całego kraju. Usługi językowe cechuje wysoki poziom merytoryczny i niskie ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasze biuro tworzą znanej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Nowa Sól pomoże swoim klientom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Nowa Sól 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Nowa Sól (niem. Neusalz an der Oder) – miasto w Polsce, będące jednocześnie gminą miejską i siedzibą gminy wiejskiej Nowa Sól, zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, na Wale Trzebnickim, nad Odrą; siedziba powiatu nowosolskiego; wraz z Zieloną Górą i Sulechowem tworzy Lubuskie Trójmiasto.

Według danych z 1 stycznia 2018 Nowa Sól liczyła 39 098 mieszkańców. Jest trzecim pod tym względem miastem w woj. lubuskim – większymi ośrodkami są Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra.

W mieście wytyczono podstrefę Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowa Sól jest członkiem Związku Miast Polskich.

Park krasnala

2 reviews

Auto Repair, Amusement Parks
Wolności, 67-100 Nowa Sól, Poland
Nadodrzański Dwór

1 review

Sushi Bars, Pizza, Polish
al. Wolności 8, 67-100 Nowa Sól, Poland
Lubuskie Muzeum Wojskowe

1 review

Museums
+48683211856
drzonów 54, świdnica, 66-008 Zielona Góra, Poland