Tłumacz przysięgły szwedzkiego Lębork

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Lębork to nasza oferta, która obejmuje translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Działamy za pośrednictwem Internetu na terenie całej Polski. Usługi lingwistyczne wyróżnia wysoki poziom merytoryczny i niskie ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Nasz team tworzą znanej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Lębork pomoże swoim odbiorcom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Lębork 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Lębork (pierwotnie Lewino lub Łebno; kaszb. Lãbórg lub też Lãbórch, niem. Lauenburg) – miasto w województwie pomorskim, siedziba powiatu lęborskiego.

Lębork uzyskał lokację miejską w 1341 roku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa słupskiego.

Lębork leży w pradolinie Redy-Łeby, nad Łebą i jej dopływem Okalicą, na północnym krańcu Puszczy Kaszubskiej, w bliskim sąsiedztwie Jeziora Lubowidzkiego na wschodzie, około 80 km na zachód od Gdańska.

Ośrodek przemysłu elektromaszynowego, spożywczego, mineralnego (cegielnia Wienerberger) oraz lekkiego. Warte zobaczenia są mury miejskie wraz z wieżami, kościół pw. św. Jakuba, miejski ratusz, budynek sądu (dawny zamek krzyżacki) oraz muzeum.

Wół i Spółka

3 reviews

American (Traditional), Steakhouses, Burgers
+48792792700
ul. Czołgistów 30A, 84-300 Lębork, Poland
Park Chrobrego

1 review

Parks
ul. 9 Maja, Lębork, Poland
Kościoł Św. Jakuba

1 review

Churches, Landmarks & Historical Buildings
ul. Basztowa 8, 84-351 Lębork, Poland