Tłumacz przysięgły szwedzkiego Koszalin

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Koszalin to nasza propozycja, która obejmuje przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zachęcamy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Działamy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi językowe wyróżnia wysoki poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez cały tydzień. Nasze biuro reprezentują wysokiej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Koszalin pomoże swoim odbiorcom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Koszalin 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Koszalin (niem. Köslin, łac. Coslinum, kaszub. Kòszalëno) – miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, drugie co do wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim. Największe miasto regionu środkowopomorskiego. Położone na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Dzierżęcinką, nad jeziorami: Jamno i Lubiatowo Północne. Siedziba powiatu koszalińskiego, sądu okręgowego, wydziału zamiejscowego urzędu marszałkowskiego i delegatury urzędu wojewódzkiego.

Miasto ma 107 670 mieszkańców (31 grudnia 2017).

Miasto jest większym ośrodkiem kulturalnym w regionie, w którym znajdują się teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. Jest także siedzibą lokalnych mediów. W Koszalinie znajduje się również kuria diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Centrum miasta znajduje się ok. 11 km od Morza Bałtyckiego. Obszar miasta sięga południowego brzegu nadmorskiego jeziora Jamno.