Tłumacz przysięgły szwedzkiego Konin

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Konin to nasza oferta, która obejmuje przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi językowe cechuje wysoki poziom merytoryczny i niskie ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Nasz team reprezentują wysokiej klasy filolodzy z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Konin pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Konin 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Konin – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, w województwie wielkopolskim, położone w Dolinie Konińskiej nad Wartą; siedziba powiatu konińskiego, główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.

Konin uzyskał lokację miejską przed 1293, był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa konińskiego, w drugiej połowie XVI wieku leżał w powiecie konińskim województwa kaliskiego.

W 2018 w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” Konin zajął 18. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu 65 najlepszych samorządów miast na prawach powiatu

Konin, według danych GUS z 30 czerwca 2019, liczy 73 742 mieszkańców