Tłumacz przysięgły szwedzkiego Kętrzyn

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Kętrzyn to nasza oferta, która opiewa na przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do kooperacji zapraszamy klientów prywatnych i przedsiębiorstwa. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całego kraju. Usługi lingwistyczne wyróżnia wysoki poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Podejmujemy Państwa zlecenia przez cały tydzień. Nasze biuro reprezentują znanej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Kętrzyn pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Kętrzyn 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Kętrzyn (do 1946 r. Rastembork, niem. Rastenburg) – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu kętrzyńskiego.

Kętrzyn leży w historycznych Prusach Dolnych, na obszarze dawnej Barcji oraz we wschodniej części Mazur. Położony jest kilkanaście kilometrów na wschód od granic Warmii.

Niegdyś prężny ośrodek przemysłowy, dzisiejszy Kętrzyn jest niewielkim i ciągle malejącym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 27 478, z czego 52,5% stanowią kobiety, a 47,5% mężczyźni. W latach 2002–2017 liczba mieszkańców zmalała o 4,0%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,7 lat (dane GUS z roku 2017).

Kętrzyn znalazł się na 4 miejscu w Polsce ogłoszonej w roku 2017 przez Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN „czarnej listy” małych i średnich miast zagrożonych zapaścią społeczno-gospodarczą.