Tłumacz przysięgły szwedzkiego Jastrzębie Zdrój

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Jastrzębie Zdrój to nasza oferta, która opiewa na translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Działamy za pośrednictwem Internetu na terenie całego kraju. Usługi językowe cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Nasze biuro reprezentują wysokiej klasy specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Jastrzębie Zdrój pomoże swoim klientom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Jastrzębie Zdrój 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Jastrzębie-Zdrój (śl. Jastrzymbje-Zdrůj, niem. Bad Königsdorff-Jastrzemb) – miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. Jeden z ośrodków centralnych aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. W dniu 31 grudnia 2019 roku liczyło 88 743 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 85,33 km².

Od połowy XIX wieku do lat 90. XX wieku uzdrowisko. W latach 50. XX wieku odkryto tu znaczne zasoby węgla kamiennego, co przekształciło miejscowość w ośrodek miejski i przemysłowy.