Tłumacz przysięgły szwedzkiego Dębica

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Dębica to nasza oferta, która obejmuje translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zachęcamy osoby fizyczne i firmy. Naszych odbiorców obsługujemy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi lingwistyczne wyróżnia niezachwiany poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez cały tydzień. Nasz team reprezentują znanej klasy filolodzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Dębica pomoże swoim odbiorcom w takich kwestiach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Dębica 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Dębica – miasto w województwie podkarpackim, siedziba powiatu dębickiego, położone nad rzeką Wisłoką, przy autostradzie A4, w Rynnie Podkarpackiej, na północnym skraju Pogórza Strzyżowskiego. Przed 1945 r. Dębica należała do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszła w skład nowo utworzonego województwa rzeszowskiego.

Leży w historycznej Małopolsce, w dawnej ziemi sandomierskiej. Dębica uzyskała niezrealizowaną lokację miejską w 1358 roku, lokowana w 1372 roku, zdegradowana do kategorii miasteczka w 1785 roku. Prawa miejskie ponowne nadane w 1912 roku. W 1927 roku do Dębicy włączono zdegradowane miasto Kawęczyn. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa tarnowskiego.

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłu chemicznego oraz spożywczego.