Tłumacz przysięgły szwedzkiego Brodnica

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Brodnica to nasza propozycja, która obejmuje przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Pracujemy za pośrednictwem Internetu na terenie całego kraju. Usługi lingwistyczne wyróżnia wysoki poziom merytoryczny i konkurencyjne ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez cały tydzień. Nasz team reprezentują znanej klasy specjaliści z odpowiednim wykształceniem. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Brodnica pomoże swoim klientom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Brodnica 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Brodnica (wymowa i; niem. Strasburg in Westpreußen, Strasburg an der Drewenz) – miasto w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim, siedziba powiatu brodnickiego, obecnie położone po obu stronach rzeki Drwęcy. Historyczne centrum miasta leży na prawym (zachodnim) brzegu rzeki, w ziemi chełmińskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa toruńskiego.

Według danych z 1 stycznia 2019 Brodnica liczyła 28 774 mieszkańców.

Miasto królewskie lokowane w 1238 roku położone było w XVI wieku w województwie chełmińskim. Miejsce obrad sejmików elekcyjnych województwa chełmińskiego.