Tłumacz przysięgły szwedzkiego Bartoszyce

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Bartoszyce to nasza oferta, która opiewa na przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Działamy za pośrednictwem Internetu na terenie całej Polski. Usługi lingwistyczne cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i niskie ceny. Przyjmujemy Wasze zlecenia przez cały tydzień. Nasz team tworzą znanej klasy specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Bartoszyce pomoże swoim klientom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Bartoszyce 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Bartoszyce (dawniej Barsztyn, niem. Bartenstein) – miasto w północnej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim, siedziba gminy wiejskiej. Miasto leży na Nizinie Sępopolskiej w dolnym biegu rzeki Łyny.

Miasto położone jest w krainie historycznej Prusy Dolne (na terenie dawnej plemiennej Barcji lub Natangii), kilkanaście kilometrów na północ od granic Warmii. Bartoszyce to miasto o wielowiekowej historii i tradycji, łączące w sobie wpływy polskie, niemieckie i wschodnie.

W latach 1975–1998 Bartoszyce administracyjnie należały do województwa olsztyńskiego. Dzisiaj to ważny węzeł komunikacyjny oraz ośrodek administracyjny, usługowy i kulturalny województwa.

1 stycznia 2018 Bartoszyce liczyły 23 810 mieszkańców.