Tłumacz przysięgły szwedzkiego Andrychów

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Andrychów to nasza propozycja, która opiewa na przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Do kooperacji zachęcamy osoby fizyczne i firmy. Pracujemy w sposób zdalny na terenie całej Polski. Usługi językowe cechuje niezachwiany poziom merytoryczny i niskie ceny. Przyjmujemy Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Nasze biuro reprezentują wysokiej klasy filolodzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Tłumacz przysięgły szwedzkiego Andrychów pomoże swoim odbiorcom w takich sprawach jak:

Tłumacz przysięgły szwedzkiego Andrychów 

Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego
Tłumaczenia poświadczone szwedzkiego

 

Andrychów (dawniej też Jędr(z)ychów, łac. Andrichovia[potrzebny przypis]) – miasto w południowej Polsce, w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, nad rzeką Wieprzówką, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Andrychów.

Miasto posiada tradycje przemysłowe sięgające XVIII w. Pokonało problemy związane z transformacją ustrojową i obecnie rozwija się również jako ośrodek przemysłowy: m.in. powstała tam podstrefa specjalnej strefy ekonomicznej zarządzana przez Krakowski Park Technologiczny. Tradycyjne gałęzie przemysłu andrychowskiego to przemysł bawełniany, przemysł włókienniczy i przemysł maszynowy. Z racji położenia, tradycji letniskowej i stale rozwijanego zaplecza stał się ważnym ośrodkiem turystycznym w rejonie Beskidu Małego.