Tłumacz przysięgły angielskiego online

2016-08-02 Tlumacz

Tłumacz przysięgły angielskiego online jest propozycją przekładów polsko angielskich i angielsko polskich, przeznaczoną dla firm oraz osób prywatnych. Nasz klientom oferujemy fachowy serwis translacyjny, dostępny przez 7 dni w tygodniu.

W ramach prowadzonej działalności wykonywane są przekłady przysięgłe, zwykłe oraz specjalistyczne. Tłumacz przysięgły angielskiego online działa w oparciu proste procedury, umożliwiające skorzystanie z jego usług. Aby zamówić przekłady przysięgłe angielskiego należy:

Tłumacz przysięgły angielskiego online 

  1. Wybrać interesujące Państwa dokumenty, mające podlegać przekładom – tłumacz angielskiego online zaprasza Państwa do uważnego skompletowania dokumentów , które mają być poddane translacjom. Skrupulatne określenie zakresu tłumaczenia uchroni Państwa przed niepotrzebnymi wydatkami.
  2. Zeskanować wybrane dokumenty – tłumacz angielski przyjmuje dokumenty przetworzone do wersji elektronicznej. Skanując papiery, prosimy o wybór jednego z popularnych formatów pliku. W rachubę wchodzą takie rozszerzenia jak przede wszystkim: *.pdf, *.jpeg, *.bmp, *.tiff. Będziemy wdzięczni za ponumerowanie skanów poszczególnych stron zgodnie z ich występowaniem w oryginale. W przypadku braku możliwości skorzystania z komputera, dokumenty można przesłać również pocztą tradycyjną.
  3. Przesłać dokumenty na skrzynkę mailową naszego biura – tłumacz angielskiego online jest wspierany przez pracowników administracyjnych. Dzięki ich zaangażowaniu wszystkie wyceny realizowane są za pośrednictwem Internetu. Określając koszty zlecenia posiłkujemy się oprogramowaniem typu OCR. W związku z powyższym nasze szacunki są dokładne i rzetelne. W odpowiedzi na zapytanie o wycenę, otrzymacie Państwo maila z określeniem jej wartości. W mailu z dokumentami warto zamieścić informację na pilności przekładu oraz oczekiwanego czasu przygotowania tłumaczenia.
  4. Akceptacja kosztów zlecenia –filolog angielskiego na każdego maila odpowiada w czasie krótszym niż 24 godziny. Wraz z wyceną otrzymacie Państwo, również numer konta potrzebny do wpłaty należności. W miarę możliwości prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu, które przyspieszy rozpoczęcie naszych prac.
  5. Dostarczenie dokumentów pod wskazany adres – tłumacz przysięgły angielskiego online nie pobiera dodatkowych opłat za wysyłkę dokumentów do dowolnego miejsca w Europie. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich.
telephone 1055044 960 720 - Tłumacz przysięgły angielskiego online
Biuro tłumaczeń angielskiego