Język szwedzki

2016-05-01 Tlumacz

Język szwedzki należy do zakresu przekładów oferowanych przez Protlumaczenia.pl. Nasze biuro tłumaczeń realizuje zadania z zakresu translacji pisemnych od 2012 roku.

Przez kilka lat działania na ogólnopolskim rynku tłumaczeń język szwedzki stał się jedną z naszych kluczowych części oferty. W zanadrzu posiadamy kompetentną kadrę specjalistów językowych, gotowych do podejmowania różnorakich wyzwań. Zapraszamy do trwałej współpracy firmy oraz osoby prywatne. W zakresie tłumaczeń polsko szwedzkich możemy zaoferować Państwu następujące rodzaje przekładów:

Język szwedzki – kompleksowa oferta tłumaczeń

  • Tłumaczenia przysięgłe – szwedzki w konfiguracji przysięgłej jest przygotowywane przez tłumaczy wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. W naszym zespole znajdziecie Państwo pięciu specjalistów językowych o bogatej przeszłości zawodowej. Każdy z członków zespołu jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia przysięgłe języka szwedzkiego rozliczane są w oparciu o limit 1125 znaków ze spacjami. Odbiorcom naszych usług oferujemy konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji.
  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych – szwedzki jest eksploatowany w zakresie tłumaczeń dokumentów samochodowych. Szwecja jest jednym z krajów, z którego gro osób kupuje samochody. Tłumaczenia dokumentów samochodowych są wykonywane przez tłumaczy przysięgłych języka szwedzkiego. Nasze biuro tłumaczeń oferuje Państwu wysyłkę dokumentów w dniu złożenia stosownego zamówienia. Dzięki szybkiemu działaniu oszczędzacie Państwo sporo czasu na załatwienie formalności związanych z zarejestrowaniem sprowadzonego auta.
  • Tłumaczenia techniczne –  szwedzki jest istotnym ogniwem tłumaczeń technicznych. Szwecja słynie z nowoczesnych technologii, których transfer przenoszą na rodzimy rynek liczne przedsiębiorstwa. Nasze tłumaczenia są nie tylko poprawne pod względem językowych, ale również doskonałe graficznie. Do kooperacji zapraszamy sektor b2b. Dla tłumaczeń technicznych szwedzkiego, przyjmowany jest limit rozliczeniowy 1800 znaków ze spacjami, co znacząco obniża koszty tłumaczeń.
  • Tłumaczenia prawnicze – szwedzki jest również szeroko rozpowszechniony w grupie tłumaczeń prawniczych. Popyt na tego rodzaju usługi kształtują klienci indywidualni oraz firmy. Wśród przedstawicieli biznesu tłumaczenia prawnicze szwedzkiego to przede wszystkim składowa prowadzenia działalności gospodarczej. Trudno więc wyróżnić najpopularniejsze rodzaje tłumaczeń, gdyż zależą one od bieżącego zapotrzebowania. Podobnie sprawa wygląda w przypadku osób fizycznych.
sweden 2270792 960 720 - Język szwedzki
Język szwedzki – kompleksowa oferta tłumaczeń