Język szwedzki tłumacz przysięgły

2016-12-20 Tlumacz

Język szwedzki tłumacz przysięgły to nasza oferta z zakresu translacji polsko szwedzkich i szwedzko polskich. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy i klientów indywidualnych.

Nasze biuro tłumaczeń powstało w 2012 roku i od pierwszego dnia działalności dostarcza Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość zawierającą pliki ze skanami dokumentów odpowiemy przed upływem 24 godzin. Oprócz sfery online posiadamy również oddziały stacjonarne zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. Osobistą sposobność do odwiedzin naszych filii posiada nieomal 500 000 mieszkańców. Język szwedzki tłumacz przysięgły jest usługą, która obejmuje przekłady takich dokumentów jak:

Język szwedzki tłumacz przysięgły

  • Papiery samochodowe – szwedzki tłumacz przysięgły zawiera w swojej istocie translacje dokumentów niezbędnych do zarejestrowania pojazdu w polskim Wydziale Komunikacji. Przekładom podlegają dowody rejestracyjne, historie przebiegu ubezpieczenia oraz umowy kupna pojazdu. Nasze biuro tłumaczeń szwedzkiego traktuje tego rodzaju dokumenty w sposób standardowy. Oznacza to, że cena za komplet papierów samochodowych jest ryczałtowa. Dla większej liczby kompletów stosowane są rabaty i obniżki cen.
  • Tłumaczenia historii kredytowych – szwedzki tłumacz przysięgły przychodzi w sukurs osobom starającym się o uzyskanie kredytu hipotecznego. Na ich zlecenie wykonujemy przekłady wyciągów bankowych oraz kontraktów związanych z zatrudnieniem. Przekłady tego rodzaju powinny mieć charakter uwierzytelniony. Protlumaczenia.pl na okoliczność sporządzania translacji bankowych kooperują z filologami o odpowiednich kwalifikacjach. Każdy z naszych specjalistów posiada uprawniania tłumacza przysięgłego.
  • Tłumaczenia aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu – szwedzki tłumacz przysięgły jest niezbędnym ogniwem przy załatwianiu spraw w lokalnym USC. Jego zadaniem jest sporządzanie translacji aktów zmiany stanu cywilnego. Podobnie jak w przypadku tłumaczeń papierów samochodowych za przekłady pobierana jest opłata o charakterze stałym. Dzięki powyższemu na naszych klientów nie czeka przykra niespodzianka w postaci zawyżenia ceny tłumaczeń.
  • Tłumaczenia certyfikatów technicznych i norm – szwedzki tłumacz przysięgły nie stroni od przekładów technicznych. Z szeregu dokumentów wymagających tłumaczenia przysięgłego na pierwszy plan wysuwają się certyfikaty techniczne oraz normy.
sweden 2132639 960 720 - Język szwedzki tłumacz przysięgły
Język szwedzki tłumacz przysięgły