PRZEKŁADY PRZYSIĘGŁE SZWEDZKIEGO to jedna z ofert naszej firmy przeznaczona dla firm oraz osób prywatnych z całej Polski. Naszym klientom oferujemy fachową jakość translacji i obsługę administracyjną świadczoną przez biuro obsługi klienta. Z naszych usług możecie Państwo skorzystać za pośrednictwem Internetu lub w oddziałach stacjonarnych zlokalizowanych w takich miastach jak:

Przekłady przysięgłe szwedzkiego – oferta tłumaczeń polsko szwedzkich

  • Grudziądz – nasza centrala w Grudziądzu zajmuje się obsługą zleceń dostarczanych przez Państwa stacjonarnie lub za pośrednictwem Internetu. Biuro zlokalizowane jest przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 27, w kamienicy na parterze budynku. Oprócz translacji uwierzytelnionych wykonujemy również tłumaczenia specjalistyczne polsko szwedzkie oraz techniczne. Do grona naszego zespołu zaliczają się specjaliści językowi z wieloletnim doświadczeniem w pracy związanej z tłumaczeniami.
  • Świecie – jeden z oddziałów Protlumaczenia.pl  mieści się w Świeciu nad Wisłą przy ulicy Wojska Polskiego 86. Jednym z celów jego istnienia jest dostarczanie tłumaczeń uwierzytelnionych z ponad 30 języków mieszkańcom regionu i okolicznych powiatów. Przekłady przysięgłe szwedzkiego realizowane są z dbałością o zachowanie najwyższych standardów jakościowych. Oprócz wyżej wspomnianych tłumaczeń polsko szwedzkich Protlumaczenia.pl są wykonawcą translacji zwykłych nie wymagających specjalnego poświadczenia. Do kooperacji z firmą zapraszamy przedsiębiorców. Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne rabaty i obniżki cen.
  • Bydgoszcz – nasze biuro tłumaczeń online posiada swoją siedzibę także w Bydgoszczy. Przekłady przysięgłe szwedzkiego wykonywane są z zachowaniem krótkich terminów realizacji. Do najczęściej wykonywanych tłumaczeń zaliczają się dokumenty samochodowe, kredytowe oraz akty zmiany stanu cywilnego. Naszym klientom proponujemy konkurencyjne ceny oraz wsparcie merytoryczne ze strony pracowników czuwających nad prawidłowym obiegiem dokumentów. Bydgoski oddział Protlumaczenia.pl mieście się w Galerii Handlowej przy Magnuszewskiej 6. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty.
  • Tłumaczenia online – Protlumaczenia.pl znane są również ze swojej działalności Internetowej. Za pośrednictwem sieci proponujemy skorzystanie z przekładów przysięgłych szwedzkiego online. Wszystkie zlecenia wysyłane są bez ponoszenia z Państwa strony kosztów związanych z wysyłką do dowolnego miejsca na świecie. Protlumaczenia.pl są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.
Przekłady przysięgłe szwedzkiego

Przekłady przysięgłe szwedzkiego – oferta tłumaczeń polsko szwedzkich