Aplikacja Android stworzona przez Protlumaczenia.pl to nasze najnowsze rozwiązanie z zakresu przekładów języków obcych. Oprogramowanie miało swoją premierę w dniu 30.01.2017 r. i jest dostępne w sklepie Google Play.  Ideą stworzenia opisywanego narzędzia była chęć przybliżania Państwu usług naszej firmy. Era urządzeń mobilnych sprawia, że większość osób korzysta ze smartfonu lub tabletu. Mowa tutaj zwłaszcza o osobach, które na co dzień przebywają zagranicą. Od teraz każdy może mieć swojego dostawcę przekładów w przysłowiowej kieszeni. Aplikacja Android jest nieodpłatna i charakteryzuje się następującymi walorami:

Aplikacja Android – pobierz z Google Play

  • Łatwość wysyłania plików z pamięci urządzenia – aplikacja Android to najprostsza droga do wysyłania dokumentów na skrzynkę mailową naszego biura. Program umożliwia wybranie plików z galerii, karty SD i pamięci wewnętrznej telefonu. Predefiniowany adres mailowy pozwala na uniknięcie błędów przy wpisywaniu adresu Protlumaczenia.pl . Zakładka „Wycena” umożliwia określenie podstawowych parametrów zlecanego tekstu takich jak choćby termin realizacji. Podobnie jak w przypadku wysyłania tradycyjnych zapytań online, określenie kosztów translacji nie obliguje do jej zakupu. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby. Biuro tłumaczeń online jest firmą, której warto zaufać.
  • Podstawowe informacje o firmie – aplikacja Android powstała także w celach informacyjnych. Jej zadaniem jest przybliżanie usług przedsiębiorstwa. Protlumaczenia.pl jako biuro tłumaczeń online powstały w 2012 roku i dostarczają wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Zapraszamy do kooperacji firmy oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • System wiadomości typu push – aplikacja Android jest doskonałym medium służącym informowaniu o bieżących rabatach oraz przeprowadzanych akcjach promocyjnych. Powiadomienia wysyłane na telefony i tablety mogą zawierać kody, umożliwiające tańszy zakup przekładów. Za pośrednictwem wiadomości typu push przekazujemy również najważniejsze wiadomości z życia firmy. Myślą przewodnią towarzysząca naszemu działaniu jest przybliżanie usług specjalistów językowych przedstawicielom Polonii w całej Europie. Zapraszamy do pobranie naszej aplikacji Android i dzielenia się opiniami na temat jej funkcjonalności.
Aplikacja Android Protlumaczenia.pl

Aplikacja Android Protlumaczenia.pl

Aplikacja dostępna jest tutaj.