Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego to jedna z ofert biura tłumaczeń online Protlumaczenia.pl. Nasza marka powstała w 2012 roku i od samego początku działalności, za główny cel stawialiśmy sobie dostarczanie Państwu wysokiej jakości przekładów za rozsądną cenę. Protlumaczenia.pl wywodzą się bezpośrednio z pięknego miasta ułanów – Grudziądza. W samym centrum, przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 27 mieści się nasze biuro stacjonarne. Dzięki wykorzystaniu Internetu zapraszamy wszystkich Państwa, bez względu na lokalizację, do skorzystania z propozycji tłumaczeń języków skandynawskich. Klientom biura gwarantujemy możliwość skorzystania z bogatego zaplecza kadrowego oraz szybkie terminy realizacji. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz osób prywatnych. W grupie przekładów z języka szwedzkiego świadczymy następujące rodzaje usług:

O nas – oferta biura tłumaczeń języka szwedzkiego

  • Tłumaczenia przysięgłe z języka szwedzkiego – wiele dokumentów wymaga przygotowania przez osoby posiadające uprawnienia tłumacza przysięgłego. Do tego rodzaju tłumaczeń zaliczają się przede wszystkim umowy o charakterze prawnym, akty urodzenia, małżeństwa, zaświadczenia oraz dokumenty samochodowe. Większość dokumentów standardowych tzn. takich, które występującą powszechnie jest wysyłana w dniu złożenia stosowneggo zamówienia. Oferujemy fachową wiedzę naszych tłumaczy i konkurencyjny poziom kosztowy. Dzięki przejrzystym zasadom rozliczeń i dobrodziejstwu płatności online cały proces odbywa się zdalnie.
  • Tłumaczeni zwykłe z języka szwedzkiego – główną zaletą tłumaczeń zwykłych z języka szwedzkiego jest ich szybkość oraz duża liczba znaków stanowiąca jedną jednostkę rozliczeniową. Protlumaczenia.pl za 1 stronę tłumaczenia zwykłego przyjmują 1800 znaków ze spacjami. Do najczęściej wykonywanych tłumaczeń możemy zaliczyć: tłumaczenia CV oraz listów motywacyjnych. Podobnie jak w przypadku poprzedniej grupy tłumaczeniowej, cały proces odbywa się elektronicznie.
  • Tłumaczenia specjalistyczne z języka szwedzkiego – popyt na tłumaczenia specjalistyczne z języka szwedzkiego z każdym rokiem wykazuje tendencje zwyżkowe. Głównym odbiorcą przekładów polsko szwedzkich i szwedzko polskich są przedsiębiorstwa. Do powszechnie realizowanych tłumaczeń należą translacje instrukcji obsługi oraz opisów procesów technologicznych. Stałym klientom pl oferujemy atrakcyjne zniżki oraz dogodne terminy płatności. Wszystkie tłumaczenia można zlecić naszej firmie online i otrzymać zwrotnie na maila. Przekłady specjalistyczne są również zamawiane przez osoby prywatne. Do najczęściej wybieranych typów należą translacje medyczne z języka szwedzkiego.

 

Protlumaczenia.pl - tłumaczenia języka szwedzkiego

Protlumaczenia.pl – tłumaczenia języka szwedzkiego